Uživatel zablokován

<small>Z PVwiki</small>

Pokoušíte se editovat stránku, ať už kliknutím na tlačítko Editovat stránku, nebo na červený odkaz.

Vaše uživatelské jméno nebo IP adresa však byla zablokována správcem s uživatelským jménem „Ondrag“. Byl uveden následující důvod: antispam.

Můžete poslat e-mail uživateli Ondrag nebo jinému správci k prodiskutování zablokování. Uvědomte si, že nemůžete použít nabídku „Poslat e-mail“, jestliže nemáte na PVwiki účet a uvedenu platnou e-mailovou adresu ve svém nastavení.

Vaše IP adresa je 3.93.74.227. Prosím vložte tuto adresu do všech žádostí, které pošlete.

Pokud chcete vědět, kdy zablokování vyprší, podívejte se prosím na seznam blokovaných adres IP.

Pokud se potřebujete podívat na wiki text článku, můžete použít nabídku exportovat stránky.

Bez viny?

Někdy jsou zablokovány celé skupiny IP adres nebo adresy veřejných proxy serverů. To znamená, že mnoho nevinných lidí nemůže editovat. Pokud nastal tento případ, měl by být vysvětlen v důvodech zablokování.

Někdy jsou také zablokovány dynamické IP adresy, obvykle na 24 hodin. Výjimečně se pak může stát, že jsou zablokováni uživatelé se stejnou dynamickou IP adresou díky tomu, že jejich nynější IP adresa byla používána zablokovaným uživatelem.

Omlouváme se za nepohodlí s tím spojené. Pokud se tento problém objeví opakovaně a chcete nám pomoci ho vyřešit, kontaktujte správce wiki a vašeho poskytovatele Internetu (ISP). Správce by měl být schopen zjistit čas, datum a IP adresu používanou pro nevhodné dotyčné jednání. Tuto informaci potom můžete předložit ISP a vysvětlit, že nemůžete editovat PVwiki kvůli nevhodnému chování jiného uživatele tohoto ISP a požádat o vyřešení problému.

Jen číst?

Blokování nebrání čtení stránek, jen jejich editaci. Pokud jste si chtěli jen přečíst stránku a vidíte tuto zprávu, pravděpodobně jste klikli na červený odkaz. To je odkaz na stránku, která zatím neexistuje, takže se uživateli otevře editační okénko. Tento problém mít nebudete, pokud budete klikat jen na modré odkazy.

Návrat na stránku „Hlavní strana“.

Zobrazení
Osobní nástroje