WoW addony

<small>Z PVwiki</small>

Obsah

Zajímavé addony pro World of Warcraft

Zde by měl postupem času vyrůst seznam zajímavých addonů pro WoW, které stojí za vyzkoušení.

Advanced Trade Skill Window

http://wow.curse.com/downloads/details/2389/

Zcela předelává "profesní" okno a doplňuje další funkce jako vytvoření fronty na zpracování, výpis potřebných surovin, případně jejich automatický nákup u vendora.
Atlas

http://wow.curse.com/downloads/details/354/

Doplňuje do hry mapy instancí, cestovních tras a dalších užitečných věcí.
Bagnon

http://wow.curse.com/downloads/details/2090/

Náhražka originálního inventáře, udělá vám ze všech batohů jeden velký batog. Lze nastavit rozměry okna, barvu pozadí, průhlednost, velikosti ikon a další věci. Disponuje také funkcemi pro vyhledávání v inventáři, jak dle jména, tak dle typu itemu.
BarTender3

http://files.wowace.com/Bartender3/

Pokud vám nevyhovují originální action bary, zkuste BarTender3. S tímto addonem si můžete action bary předělat zcela podle svého. Změnit lze velikosti, počet tlačítek, pozice, průhlednost a spoustu dalších věcí.Omen Threat Meter

http://wow.curse.com/downloads/details/9101

Alternativa velmi populárního threat meteru KTM. Omen je s KTM zpětně kompatibilní, takže je možné je používat společně. Oproti KTM má ale více funkcí, například zvukové a grafické upozornění na překročení stanovené úrovně aggra. Velmi dobře konfigurovatelný.
OmniCC

http://wow.curse.com/downloads/details/2775/

Zobrazení jak cooldownů spellů, itemů a abilit jak na action baru a v inventáří, tak zobrazení délky buffů na targetu. Velmi konfigurovatelný, lze nastavit typ, velikost a barvu písma pro různé časy a další věci.
Simple Combat Log

http://wow.curse.com/downloads/details/3227/

Celkově mění styl combat logu k větši přehlednosti a použitelnosti. Lze nakonfigurovat téměř cokoliv.
Quartz

http://wow.curse.com/downloads/details/7960/

Velmi přehledná náhražka původního casting baru, zobrazuje graficky průběh castingu, čas, interrupty, latenci serveru, ale také buffy jak hráče, tak targetu. Pro melee útoky zobrazuje také "swing bar".

Osobní nástroje